wtorek, 14 marca 2017

Nowa odsłona bloga Ebookowe recenzjePomału zbliża się wiosna. Świat się zmienia i zmienił się również mój blog. Postanowiłam unowocześnić jego wygląd zmieniając szatę graficzną, Kolorystyka nawiązuje oczywiście do zbliżającej się pory roku. Starałam się, by strona wyglądała lekko i świeżo.
Jak oceniacie nowy wygląd?

To nie koniec zmian.

W stopce bloga pojawiła s rubryka "O mnie". 

Dodałam też nowe ikony społecznościowe:


Myślę, że ułatwią Wam obserwowanie Ebookowych recenzji i śledzenie nowych postów. Serdeczne zapraszam do polubienia fanpage'ów. To bardzo proste. Wystarczy tylko kliknąć.

Nowością z której jestem najbardziej dumna jest zupełnie nowy newsletter. Feedburner był ok, ale MailChimp jest o niebo lepszy. Teraz każda wiadomość będzie wyglądać kolorowo i dużo bardziej ciekawie. Osoby które korzystały ze starej subskrypcji mailowej niestety muszą się zapisać jeszcze raz. Gdyby pojawiły się jakieś problemy z newsletterem, to koniecznie dajcie znać.

Co jeszcze się zmieniło? Logo i baner. Poniżej nowe wersje:

Bardzo interesuje mnie Wasza opinia na temat zmian, które wprowadziłam.
Koniecznie podzielcie się wrażeniami w komentarzach.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Witaj czytelniku! Skoro tutaj dotarłeś, będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad. Dziękuję za przeczytanie kawałka mych przemyśleń o książkach. Mam nadzieję, że los ponownie kiedyś Cię tu przyśle. Za każdy komentarz serdecznie dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...