wtorek, 8 sierpnia 2017

BuyBlo - nowe miejsce dla influencerów i czytelników

 http://buyblo.com

BuyBlo to nowa platforma zrzeszająca blogerów, vlogerów, posiadaczy kont na Instagramie. To miejsce dla wszystkich tych, którzy swoją twórczością chcą inspirować innych. Takie miejsce dla specjalistów z każdej dziedziny. Ebookowe recenzje właśnie się przyłączyły i testujemy, co też nowa platforma może nam dać.

Ebookowe recenzje na BuyBlo: https://buyblo.com/ebookowe-recenzje/

BuyBlo to miejsce dla twórców i dla czytelników. Trochę przypomina portale Zblogowani i BlogLovin.

Co oferuje twórcom?

Przede wszystkim nowych odbiorców. Zwiększa naszee zasięgi. Na profilu BuyBlo możemy publikować posty z bloga, zdjęcia z Instagramu i Pinterest, filmy z YouTube'a. Daje nam to sporo twórczych możliwości. Niestety posty nie dodają się automatycznie - tak przynajmniej jest w moim przypadku. Plusem jest natomiast możliwość zarabiania. Pod każdym postem wyświetla się lista produktów, którą sami komponujemy. Jeśli czytelnik zdecyduje się na zakup, to my dostaniemy prowizję od sprzedaży. Tego nie oferują inne platformy. Warto spróbować. Całe przedsięwzięcie będzie miało większy sens, gdy BuyBlo stanie się znane i popularne. I my, twórcy, możemy sprawić, że tak będzie ;)

Co oferuje czytelnikom?

Platforma stanowi zbiór treści z wielu dziedzin zebrane w jednym miejscu. Szybko można znaleźć interesujący nas temat i liczne nowinki. Publikowane posty są oznaczone etykietami. Szata graficzna jest przejrzysta, więc korzystanie to sama przyjemność. Można też zrobić zakupy. Porównywarka cen działa całkiem nieźle. 

Kochani, chyba nie trzeba powtarzać, że takie przedsięwzięcia mają sens, gdy są dobrze rozreklamowane. Jeżeli podoba się Wam Taka platforma, to mówcie o niej dużo i często. To najlepszy sposób na sukces i pozyskanie większej ilości odbiorców.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Witaj czytelniku! Skoro tutaj dotarłeś, będzie mi miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad. Dziękuję za przeczytanie kawałka mych przemyśleń o książkach. Mam nadzieję, że los ponownie kiedyś Cię tu przyśle. Za każdy komentarz serdecznie dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...